Všetko o nákupe


​Prečo u nás?

Neplatíte poštovné

Ak chcete ušetriť za dopravu zásielky, tak nakúpte minimálne za 150 € a Alsamisport.sk Vám poskytne dopravu zadarmo. Rovnako tak môžete ušetriť, keď si vyzdvihnete tovar osobne na vzorkovej predajni na adrese Ostrovského 3167/36 v Prahe 5. viz. doprava.

Tovar si môžete osobne prezrieť na predajni

Vzorková predajňa v ulici Ostrovského 3167/36 na Prahe 5 vám ponúka možnosť prezrieť si tovar aktuálnych kolekcií, ktoré máme v ponuke on-line e-shopu a je vedené ako skladom. Ak už máte objednávku vytvorenú, môžete si v našej vzorkovni tovar osobne vyzdvihnúť.

Nákup obdržíte už druhý deň

Ak máme tovar skladom a vy urobíte objednávku v pracovný deň do 12:00, obdržíte zásielku už nasledujúci pracovný deň od našich zmluvných dopravcov.

Vyberáte zo širokého sortimentu

V našom multibrandovú on-line obchode môžete v jednom nákupe zaobstarať tovar rôznych svetových značiek, ako je Adidas, Nike, Reebook, Puma a mnoho ďalších. Nezdržujte sa vyberaním v rôznych obchodoch a nakúpte u nás rýchlo, prehľadne a na jednom mieste.

Dostanete od nás darček

Vážime si vašej dôvery, a preto pre vás máme milé pozornosti. Svojim zákazníkom pravidelne posielame zľavové vouchery, alebo im dávame darčeky k nákupu.

Môžete sa s dôverou obrátiť na naše zákaznícke centrum

Alsamisport.sk dlhodobo dbá na spokojnosť svojich zákazníkov, preto sú zamestnanci nášho zákazníckeho centra pripravení venovať sa vám na zákazníckej linke +420 774 268 268, e-mailu info@alsamisport.cz alebo osobne na predajni v ulici Ostrovského 3167/36 na Prahe 5. Info v sekcii Kontakty.