Karty VIP


ALSAMI.CZ VIP karta

Táto karta je distribuovaná priamo spoločnosťou ALSA sro a jej partnermi. Môže byť nastavená ako zľavová, Kreditový, či ako kombinácia oboch.

Ako zľavové ponúka širokú škálu zliav na všetok sortiment. Ako Kreditový prináša zákazníkovi možnosť čerpať prednastavený kredit na nákup tovaru až do jeho vyčerpania.

Stačí sa zaregistrovať a zľava bude automaticky nastavená priamo u tovaru, a to vo výške príslušiace konkrétnej karte. V prípade, že bude akýkoľvek tovar už v inej cenovo zvýhodnené či výpredajové akciu, tak vždy u tovaru zostane zľava vyššia. Keď mu sa jedná o kartu kreditový, tak sa disponibilný výšky kreditu objaví ako záporná hodnota košíka.

KARTA ALIVE ČLENOM FAČR

Zľavová karta ALIVE je spätá priamo s platným členstvom vo FAČR. Jej majitelia u nás môžu čerpať exkluzívne zľavy vo výške 30 a viac percent z odporúčaných maloobchodnej cien na nákup všetkého sortimentu.

Stačí sa zaregistrovať a zľava bude automaticky nastavená na 30 percent. V prípade, že bude akýkoľvek tovar už v inej cenovo zvýhodnené či výpredajové akciu, tak vždy u tovaru zostane zľava vyššia.

Mám novo VIP alebo ALIVE kartu,
ale registroval som sa už skôr.

 VLOŽIŤ ČÍSLO KARTY

Mám VIP alebo ALIVE kartu
a som nový užívateľ.

 ZAREGISTRUJTE SA

Narazili jste
na nějaký problém?

Kontaktujte nás